Observability Warsaw 2022 - Podsumowanie

29 November, 2022 10:00 3 min Administrator

Konferencja Observability Warsaw 2022 przeszła do historii. Podczas wydarzenia mogliśmy wziąć udział w wielu bardzo ciekawych prezentacjach. Prelegenci nie tylko przedstawili sposoby na wykorzystanie produktów wzmacniających obserwowalność w firmie, ale także pokazali, jak korzystać z narzędzi Dynatrace i Versio.io w praktyce. Mogliśmy również wysłuchać konkretnych przykładów zastosowania, które przedstawili nasi klienci z sektora finansowego i usługowego.

Do najważniejszych wydarzeń konferencji możemy z pewnością zaliczyć ogłoszenie długo przygotowywanych nowości!

Po pierwsze: wprowadzenie nowej, innowacyjnej technologii bazy danych - Dynatrace Grail. Narzędzie zostało stworzone z myślą o jednym podstawowym celu: umożliwieniu dostępu do wszystkich danych — a tym samym ich wartości — w celu udzielania precyzyjnych odpowiedzi w czasie rzeczywistym (przy wsparciu Davis AI) oraz napędzania automatyzacji.

Druga nowość to Akademia SRE, która startuje przy współpracy z altkom akademia. O szczegółach będziemy Was informować niebawem.

Już teraz zapraszamy Was na konferencję w przyszłym roku. Obiecujemy, że będziemy trzymać poziom i sprostamy Waszym oczekiwaniom!


Sprawdź także

Zadzwoń +48 22 657 0438

lub wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Nazywam się
i jestem zainteresowany
Proszę o kontakt pod adresem
lub numerem tel.