Jesteśmy na DORA Forum 2023

25 October, 2023 10:00 3 min Administrator

Dziś, razem z naszym partnerem SNYK, jesteśmy na DORA Forum, gdzie Michał Grązka wygłosi prelekcję "Bezpieczeństwo zaczyna się tam, gdzie aplikacja - na etapie jej tworzenia "

Kilka słów o prelekcji:

Ryzyko technologiczne zaczyna się tam, gdzie tworzymy aplikacje – przy wyborze architektury, języka programowania czy komponentów firm trzecich. Podejmujemy zarówno ryzyko związane z podatnościami w tworzonym oprogramowaniu, jak również licencjami wykorzystanych bibliotek open source, oprogramowaniem dostarczanym przez podwykonawców czy konfiguracją infrastruktury. SNYK pozwala minimalizować wszystkie te ryzyka skanując kod wytwarzany przez programistów, dołączane do niego biblioteki oraz budowane obrazy, a także wspiera zabezpieczenie podejścia Infrastructure as a Code. To wszystko w jednej platformie, w sposób zautomatyzowany z całym procesem dostarczania oprogramowania. 

Podczas sesji wyjaśnimy, w jaki sposób wykorzystanie rozwiązań takich jak Snyk może przyczynić się do zwiększenia operacyjnej odporności cyfrowej organizacji, pozwalając im tym samym sprostać wymaganiom regulacyjnym takim jak DORA. 

Zachęcamy również do spotkań przy naszym stoisku, gdzie razem z zespołem SNYK odpowiemy na Wasze pytania i opowiemy więcej o dostępnych rozwiązaniach.

Do zobaczenia!

Dora forum 2023.10.25

Dora forum 2023.10.25 2

Sprawdź także

Zadzwoń +48 22 657 0438

lub wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Nazywam się
i jestem zainteresowany
Proszę o kontakt pod adresem
lub numerem tel.